• повик за поддршка + 86-13586310760
  • photobank (1)
  • TEAM2

ние нудиме Модни додатоци на попуст

Haining Dingsen Декорација материјал копродукции, Ltd е еден од водечките и професионални производител на ПВЦ панели во Кина со повеќе од 15 години experience.Our фабрика е 120 километри подалеку од Шангај и 80 км оддалеченост од Хангжу.

Global PVC Gypsum Ceiling Board Market 20...

The “PVC Gypsum Ceiling Board Market” report contains wide-extending factual assessment for PVC Gypsum Ceiling Board, which enables the customer to separate the future complicity and estimate right execution. The advancement rate is evaluated dependent on insightful examination that gives the cre...

Нашата нова фабрика почне да се гради во инд ...

Нашата компанија почетокот потег на новата фабрика, нашата фабрика произведува 800,000sqm ПВЦ панели месечно, со coverongan областа на 12000m2.The производна линија од 7 increaseto 12 Сите машини се целосно renewed.ON N0vember, ние се зголеми целосно автоматско пакување машина, тоа донесе многу convenienc ...

Во 2017 година, нови фабрики почна да се гради ...

Во август 2018 година, компанијата се пресели во нова фабрика сајт, која зафаќа површина од 12.000 квадратни метри. Линија за производство се зголеми од 7 суровини до 12, со месечно производство од 80 W квадратни метри. Сите опрема е обновена. Во ноември, автоматско пакување машина беше adde ...
51fa9198
1b16009a
1338bf95
d5ca378a
7338d668
af58015b